Мнения

Дубілет: Ми встановили фактично кількість населення в Україні - Последние новости

17:46 15 Январь Киев, Украина

Дубілет: Ми встановили фактично кількість населення в Україні В Україні встановлено фактичну кількість населення, заявив 15 січня на брифінгу в Києві міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Міністр зазначив, що було проведено електронний перепис. "Ми встановили фактично кількість населення в Україні.

Ми використовували декілька методик, усі вони дали приблизно однаковий результат. Наступного тижня, сподіваюся, ми зможемо поділитися цими даними", – сказав Дубілет. За його словами, похибка використаних методик нижча, ніж під час традиційного перепису населення. Дубілет розповів, що в Кабміні ще не визначилися остаточно, чи треба проводити у 2020 році традиційний перепис населення.

"Моя особиста думка – традиційний перепис проводити не потрібно", – заявив міністр. Єдиний перепис населення незалежної України провели у грудні 2001 року. Згідно з його результатами, у країні було 48,457 млн жителів. Новий перепис спочатку планували провести у 2012 році, але його переносили тричі: на 2013-й, 2016-й і 2020 рік.

У липні 2018 року Кабмін доручив Державній службі статистики провести у грудні 2019 року пробний перепис населення. За даними Держстату, до початку 2019 року в Україні проживало 42,14 млн осіб. У вересні прем'єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що Кабмін планує у 2019 році провести частковий перепис населення, він буде електронним. Перший етап пробного перепису стартував 1 грудня.