Мнения

Футбольний клуб «Маріуполь» зіграв з «Шахтарем» - СМИ rezonans

20:16 04 Сентябрь Киев, Украина

Футбольний клуб «Маріуполь» зіграв з «Шахтарем» У Харкові  на стадіоні «Металіст» відбувся матч п’ятого туру Прем’єр-ліги України між ФК «Маріуполь» та ФК«Шахтар». Маріупольці програли з рахунком 5:1.Про це повідомляє Маріупольська міська рада.- Спершу Фреда Тайсон знайшов у центрі штрафного Матеуса Тете і пробив у дальній кут. Бразилець відразу ж оформив дубль. На 13-й хвилині відзначився Ромеро Морлос.

Нападаючий замкнув фланговий простріл Тайсона. На 20-й хвилині маріуполець Ілля Путря ефектно перекинув м’яч через Андрія П’ятова. Однак рефері взяття воріт відмінив, зафіксувавши досить спірний офсайд. На 62-й хвилині Тайсон забив 4-й м’яч.

На 78-й хвилині маріуполець Владислав Вакула взяв ініціативу на себе. Футболіст увірвався до штрафної і точно пробив в ближній кут. На 82-й хвилині Марлос забив п’ятий гол у ворота «азовців» і поставив крапку в матчі, - йдеться у повідомленні.    Другие новости СеверодонецкаРазработка сайтов .