Мнения

Гладковський покинув СІЗО - Экстренные новости Украина

21:29 21 Октябрь Киев, Украина

Гладковський покинув СІЗО Колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський сьогодні покинув Лук'янівське СІЗО Києва, де його тримали під вартою до внесення застави. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Приблизно о 15.20 Гладковський вийшов із СІЗО і сів у автомобіль, який чекав його. Агентство зазначає, що від спілкування із представниками ЗМІ він ухилився.

Адвокат Гладковського Руслан Волинець повідомив, що його підзахисний має намір продовжувати голодування. За його словами, на ексчиновника наділи електронний браслет. 17 жовтня Гладковського в аеропорту "Бориспіль" затримали детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) під час спроби виїхати з країни. Він оголосив голодування.

18 жовтня його повідомили про підозру у зловживанні владою або службовим становищем та декларуванні недостовірної інформації. За даними слідства, Гладковський на посаді першого заступника секретаря РНБО забезпечив включення в державне оборонне замовлення та подальшу закупівлю вантажних авто МАЗ-6317 ("Богдан-6317") за завищеними цінами у дочірнього підприємства "Автоскладальний завод №2", що входить до складу "Богдан Моторс", кінцевим бенефіціаром якої він є. Також у НАБУ повідомили, що Гладковський не задекларував доходів дружини, отриманих від здавання в оренду нерухомості в центрі Києва, а саме: $54 тис. – за 2016 рік, $63 тис. – за 2017 рік і $47,5 тис. – за 2018 рік. 19 жовтня Вищий антикорупційний суд відправив Гладковського під арешт з альтернативою застави в розмірі 10,623 млн грн.