Мнения

Кандидат від УДАРу заявив про масовий підкуп виборців у Броварах із боку партії "За майбутнє" - rezonans.info

21:15 27 Декабрь Киев, Украина

Кандидат від УДАРу заявив про масовий підкуп виборців у Броварах із боку партії "За майбутнє" У Броварах кандидат від УДАРу викрив масовий підкуп виборців, який здійснювали на користь партії "За майбутнє". Про це повідомляє видання "Бровари 24". "У приміщенні магазину, що належить Олені Дудар – доньці відомого забудовника та першому номеру в списку партії "За майбутнє", кандидатом від партії УДАР було виявлено близько тисячі продуктових пайків у пакетах, брендованих логотипом партії. До складу пайків входили: борошно, шоколадні конфети, зефір, макарони, цукор, олія", – йдеться в повідомленні.

Сайт "Бровари 24" зазначає, що на місце викликали поліцію. Прізвища кандидата від УДАРу, який виявив підкуп, портал не вказує. "За новим законодавством, в’язниця загрожує не тільки гречкосіям, але і тим виборцям, хто продав голос за гречку", – нагадує видання. ВІДЕОВідео: БРОВАРИ 24 - Новини Броварів / YouTube 25 жовтня під час виборів депутатів Броварської міськради і міського голови правоохоронці виявили на дільницях пронумеровані бюлетені: звіривши номери на бюлетені і відривному талоні, можна з'ясувати, як проголосував конкретний виборець.

Поліція Броварів повідомляла, що за цим фактом відкрито кримінальне провадження у зв'язку з порушенням таємниці голосування. Київський окружний адміністративний суд зобов'язав територіальну виборчу комісію провести у Броварах повторні вибори міського голови і депутатів. Повторні вибори до міськради і мера Броварів призначено на 17 січня. .