Мнения

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 1 серпня - СМИ rezonans

07:53 02 Август Киев, Украина

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 1 серпня Станом на 10.00 1 серпня в Збройних Силах України хворіє 196 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Всього за час пандемії одужало — 625 осіб, летальних випадків — 5. На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 572 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби — 68 осіб.

За минулу добу зареєстровано 16 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 8 осіб (Військово-медичний клінічний центр Північного регіону — 2 військовослужбовця та 2 працівника ЗС України, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону — 2 військовослужбовця, Полтавський військовий госпіталь — 1 військовослужбовець та Солом’янська районна лікарня м. Київ — 1 військовослужбовець). Стан пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні в дома під наглядом медичної служби перебуває 8 осіб (Львівська область — 5 військовослужбовців, Івано-Франківська — 1 військовослужбовець, Київська — 1 військовослужбовець та Житомирська — 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання. Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.