Мнения

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 25 листопада - СМИ rezonans

11:11 26 Ноябрь Киев, Украина

Командування Медичних сил про епідемічну ситуацію у Збройних Силах України станом на 25 листопада Станом на 10.00 25 листопада в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє – 2795 осіб. Всього за час пандемії одужало – 6565 осіб, летальних випадків – 26. На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 363 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 45 осіб.

Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України. За минулу добу зареєстровано 166 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. З них у заклади охорони госпіталізовано 27 осіб: - 66 військовий мобільний госпіталь – 6 військовослужбовців - Мукачівський військовий госпіталь – 4 військовослужбовця - 65 військовий мобільний госпіталь – 3 військовослужбовця - Військово-медичний клінічний центр Південного та Східного регіонів, 59 військовий мобільний госпіталь та ізолятор військової частини (Одеська область) – по 2 військовослужбовця - Військово-медичний клінічний центр Центрального та Західного регіонів, Рівненський, та Чернігівський військові госпіталі, Хмельницька інфекційна лікарня – по 2 військовослужбовця - Городоцька ЦРЛ – 1 працівник ЗС України Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування. На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 139 осіб: - Київська область – 22 військовослужбовця та 19 працівників ЗС України - Одеська область - 18 військовослужбовців та 4 працівника ЗС України - Львівська область - 17 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України - Сумська область – 18 військовослужбовців - Донецька область – 10 військовослужбовців - Рівненська область - 4 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України - Вінницька та Дніпропетровська області – по 3 військовослужбовця та по 1 працівнику ЗС України - Черкаська область – 3 військовослужбовця - Житомирська область – 1 військовослужбовець та 2 працівника ЗС України - Луганська область - 2 військовослужбовця - Миколаївська область – 1 військовослужбовець та 1 працівник ЗС України - Харківська, Кіровоградська, Полтавська, Херсонська, Тернопільська та Івано-Франківська області – по 1 військовослужбовцю.

Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання. Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами. Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.