Мнения

Кошовий не відкинув, що буде радитися з президентом Зеленським щодо управління студією "Квартал 95"

23:17 23 Май Киев, Украина

Кошовий не відкинув, що буде радитися з президентом Зеленським щодо управління студією "Квартал 95" Після перемоги на президентських виборах в Україні Володимира Зеленського його студією "Квартал 95" керуватиме комік Євген Кошовий разом із творчим колективом. Про це Кошовий сказав в інтерв'ю інформагентству "Новини України", опублікованому 21 травня на YouTube. "Ми не впадемо в болото лицем перед паном президентом і не зіпсуємо обличчя студії "Квартал 95" за ці п'ять років", – пообіцяв він. Кошовий зазначив, що у студії залишилося достатньо досвідчених менеджерів, тому він намагатиметься не звертатися по поради до президента України.

"Якщо просто зовсім буде якесь лихо, то звісно [буду звертатися], аякже. Я думаю, що ми будемо записуватися на прийом за протоколом, як годиться", – підсумував він. 21 квітня 2019 року в Україні відбувся другий тур виборів президента. 30 квітня ЦВК офіційно оголосила результати виборів, перемогу здобув Зеленський із результатом 73,22% голосів виборців.

20 травня Зеленський офіційно заступив на посаду президента України. Він призначив своїм першим помічником Сергія Шефіра, співзасновника студії "Квартал 95". Юрист студії "Квартал 95" Іван Баканов став першим заступником голови СБУ. 6 травня Шефір повідомив, що Зеленський передав свій бізнес в управління партнерам із гарантією повернення за п'ять років.