Мнения

Криклій проілюстрував реформи на залізниці фотографією потяга з останками пасажирів рейсу МН17 - Это удивило всех

15:33 09 Декабрь Киев, Украина

Криклій проілюстрував реформи на залізниці фотографією потяга з останками пасажирів рейсу МН17 Міністр інфраструктури України Владислав Криклій проілюстрував пост у Facebook, присвячений приватній локомотивній тязі, фотографією потяга, на якому у 2014 році з Донбасу вивозили останки пасажирів збитого Boeing 777 рейсу MH17. Про це у Facebook-спільноті "Форум залізничників України" повідомив 6 грудня користувач Денис Олегович. Він опублікував фотографії зі сторінки Криклія і з фотобази, у якій був знімок, зроблений 22 липня 2014 року. Фото є ідентичними.

Скріншот: Денис Олегович / Facebook Скріншот: Денис Олегович / FacebookПост Криклія датовано 4 грудня. Зараз там інше фото.

https://www.facebook.com/vladyslav.kryklii/posts/2651970738226115
У коментарях міністр перепросив за інцидент. "Я не встигаю займатися перевірками всіх фотографій із мережі, які готує служба комунікацій.

Прошу вибачення, точно не мав на меті когось здивувати в такий спосіб", – написав Криклій. Скріншот: Vladyslav Kryklii / FacebookBoeing 777, що летів з Амстердама в Куала-Лумпур, зазнав аварії 17 липня 2014 року поблизу Тореза Донецької області. Загинули всі 298 осіб, які були на борту. 28 вересня 2016 року в Нідерландах міжнародна слідча група, що складається із представників Нідерландів, Малайзії, Бельгії, Австралії та України, оголосила проміжні підсумки розслідування.

Згідно з висновками експертів, рейс MH17 збили з комплексу "Бук", привезеного з Росії, з території, підконтрольної проросійським бойовикам. Після аварії літака знаряддя повернули до РФ. 24 травня 2018 року слідчі уточнили, що "Бук" прибув на Донбас із Курської області, де базується 53-тя бригада збройних сил РФ. Група відновила маршрут, яким перевозили установку.