Мнения

Львівські училища долучилися до пошиття постелі для нового «ковідного» відділення - Горячие новости

00:13 25 Ноябрь Киев, Украина

Львівські училища долучилися до пошиття постелі для нового «ковідного» відділення 16 вересня у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова відкрили 7 нових палат для пацієнтів, хворих на коронавірус. Нове відділення матиме 350 місць для лікування «ковідних» пацієнтів. Там є нові меблі, кисневі концентратори для кожного пацієнта, переносні рентген-апарати і апарати УЗД, монітори пацієнта, шприцеві насоси. А 349 комплектів постільної білизни для нового відділення на уроках виробничого навчання пошили учні та майстри двох львівських вищих професійних училищ:

«Ми пошили 132 постільних комплекти на волонтерських засадах.

Учні старших курсів з майстрами виробничого навчання долучилися до дуже потрібної справи», – розповідає Galnet керівниця Львівського ВПУ побутового обслуговування Леся Максимів.

Близько 40 учнів упродовж тижня самі кроїли і строчили постільну білизну для лікарні. Леся Максимів пояснює: діти, які навчаються теоретично, в умовах карантину працюють дистанційно. А дітям, які за графіком зараз на виробничому навчанні, викладають у закладі. Тож графік збігся так, що для кількох учнівських груп постіль стала не тільки завданням від викладача, а й доброю справою. 
«Відділення відкривалося надзвичайно швидко – протягом 2 тижнів.

Нас попросили у Департаменті освіти і науки ЛОДА, чи ми можемо допомогти з пошиттям. Ми одразу погодилися, це була наша допомога в облаштуванні відділення» , – каже директорка ВПУ технологій і сервісу Оксана Чайковська. 

Тканину обом закладам надала лікарня. 75 учнів другого училища впоралися за тиждень:
«217 комплектів ми виконали протягом тижня бо розуміли, що ліжка уже є, обладнання є, ремонт завершують, і наша постільна білизна – це останнє вкраплення у створення додаткових ліжок у відділення швидкої допомоги. Це наша громадська позиція, учнів і педколективу, – надавати допомогу тим, хто цього потребує.

Наприклад, наші учні перукарського напрямку часто відвідують будинок для літніх людей: стрижуть, роблять манікюр бабусям і дідусям. Приємно і їм, і нашим учням. Приємно, що ми можемо допомагати» .

Читайте також: Відео дня: Львівська лікарня швидкої допомоги отримала робота-хірурга daVinci Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.