Мнения

На двох дільницях у Львові члени комісій не вели протокол ранкового засідання - Читать в rezonans.info

13:35 22 Ноябрь Киев, Украина

На двох дільницях у Львові члени комісій не вели протокол ранкового засідання Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували, що члени дільничних виборчих комісій №462038, що на Генерала Чупринки, 71 та №461885 на О. Степанівни, 13, не вели протокол ранкового засідання. Відповідно до пункту 2 статті 37 Виборчого Кодексу на засіданні виборчої комісії протокол засідання веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов’язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання.

Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їхню вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб’єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії. Також на ДВК №462038 є 4 скриньки і стільки ж кабінок для голосування.

Ця дільниця є великою. Відповідно у її приміщенні мало б бути не менше 6 стаціонарних виборчих скриньок. Згідно з пунктом 6 статті 62 Виборчого Кодексу кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок – стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією.