Мнения

На курорті Запорізької області намагалися вкрасти три тонни піску - ФОТО - Тест

11:36 17 Июнь Киев, Украина

На курорті Запорізької області намагалися вкрасти три тонни піску - ФОТО - Тест Рибоохоронний патруль затримав порушників, які намагалися вивезти 3 тонни піщано-черепашкової суміші. Днями Азовський рибоохоронний патруль здійснив рейд в село Степанівка-1, Приазовського району. Увечері вони помітили, як невідомий за допомогою екскаватора вантажив пісок. Процесом керував місцевий житель Приазовського району.

Йому вдалося  набрати у фуру 1,5 тонни піску, поки його не помітили ревізори. На порушника наклали «смішний» штраф у 170 гривень. Наступний інцидент стався також в Приазовському районі. Ще одні місцевий житель вирішив по-тихому набрати собі піску на 1,8 тонн за допомогою трактора з причепом.

На нього склали адміністративний протокол і виписали штраф на 170 гривень. У прес-службы рибоохоронного патруля повідомляють про те ,що інспектори продовжують виявляти факти незаконної торгівлі рибою. В смт. Кирилівка торговець займався незаконним збутом в’ялених бичків вагою в кілограм без наявності документа, що підтверджує законність її придбання та сертифікату якості.