Мнения

На Львівщині зареєстрували ще 11 смертей пацієнтів, інфікованих коронавірусом - Экстренные новости

15:40 03 Июль Киев, Украина

На Львівщині зареєстрували ще 11 смертей пацієнтів, інфікованих коронавірусом В області зафіксовано нові випадки смертей від інфекції – померло ще одинадцять осіб. Про це сьогодні, 3 липня, повідомила пресслужба Львівської ОДА. 1 липня померло 3 людей: 60-річний чоловік, який перебував на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні (результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 25 червня), 64-річний чоловік, який перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ (результати тесту , що підтвердив наявність коронавірусу отримали 29 червня) і 66-річний чоловік, який перебував на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні (результати тесту , що підтвердив наявність коронавірусу отримали 9 червня). 30 червня помер 59-річний чоловік.

Він перебував на лікуванні у Львівському обласному госпіталі ветеранів війни та репресованих імені Ю. Липи. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 24 червня. Також 30 червня помер 58-річний чоловік, що перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ.

Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 22 червня. 27 червня померла 68-річна жінка, яка перебувала на лікуванні у Стрийській центральній міській лікарні. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 23 червня. 20 червня помер 63-річний чоловік, який перебував на лікуванні у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 17 червня. 19 червня померла 52-річна жінка, яка перебувала на лікуванні у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримала 19 червня. 15 червня помер 81-річний чоловік.

Він перебував на лікуванні у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ. Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 15 червня. 13 червня помер 69-річний чоловік. Він перебував на лікуванні у Сокальській ЦРЛ.

Результати тесту, що підтвердив наявність коронавірусу отримали 27 червня. 5 червня померла 54-річна жінка, яка перебувала на лікуванні у КНП ЯРР ЛО “Новояворівська РЛ ім.Ю.Липи”. Результати тесту , що підтвердив наявність коронавірусу отримали 14 червня. Нагадаємо, за минулу добу методом ПЛР COVID-19 підтвердили  у 152 жителів Львівщини.

У Львівській обдержадміністрації також розповіли, звідки хворі. До слова, у щоденній статистиці кількості смертей тих, у кого підтвердили коронавірус, ми часто помічаємо, що люди померли кілька тижнів тому. Багатьом ця інформація здається застарілою та маніпулятивною. Чому на Львівщині подають запізнілу статистику, читайте ТУТ.