Мнения

На площі Двірцевій у Львові з’являться пости патрульних, які штрафуватимуть порушників ПДР - Читать всем на rezonans

23:06 04 Август Киев, Украина

На площі Двірцевій у Львові з’являться пости патрульних, які штрафуватимуть порушників ПДР Напередодні, 3 серпня, Galnet повідомив заступнику директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрію Білому про те, що через ремонт на Чернівецькій приватний транспорт їде трамвайною колією і паркується безпосередньо перед входом у вокзал. Уже сьогодні, 4 серпня, на місці провели нараду. Заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків на facebook-сторінці написав, що через порушення водіїв до кінця ремонту дороги для авто, поліція виставить патрулі, які штрафуватимуть порушників ПДР

«Хочу поінформувати, що частина, куди має заїжджати приватний транспорт, ремонтується. До кінця тижня ми підсилимо роботи і закінчимо цю частину.

Це дасть можливість мешканцям Львова та гостям заїжджати на територію вокзалу. Поки що ця територія обмежена, це заставляє паркуватися трохи далі. Поставтеся, будь ласка, з розумінням і не перешкоджайте громадському транспорту працювати. Також на цей тиждень ми домовилися з патрульною поліцією про те, що вони поставлять додаткові пости, які штрафуватимуть порушників правил дорожнього руху», – говорить Геннадій Васьків.

Читайте також: Чому фонтан на Двірцевій у Львові відкриють на 2 місяці пізніше, ніж планували .