Мнения

На Житомирщині судитимуть посадовця податкової, якого обвинувачують у підбурюванні до надання неправомірної вигоди 12 тис доларів США та шахрайстві - Спец проект rezonans

00:49 25 Ноябрь Киев, Украина

На Житомирщині судитимуть посадовця податкової, якого обвинувачують у підбурюванні до надання неправомірної вигоди 12 тис доларів США та шахрайстві За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури закінчено досудове розслідування за фактом  підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, та заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене податківцем у великих розмірах.У понеділок, 23 листопада, обвинувальний акт  за ч. 4 ст. 27, ч.2 ст.15, ч.3 ст. 369, ч.

2 ст. 15, ч.3 ст. 190 КК України скеровано до суду.За даними слідства, посадовець одного з відділів ГУ Державної податкової служби в області підбурював приватного підприємця – фігуранта кримінального провадження - до надання працівнику правоохоронного органу неправомірної вигоди на суму 12 тис. доларів США.За доларову «винагороду» керівник підрозділу податкової служби пообіцяв підприємцю «владнати питання» із правоохоронцями щодо закриття кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення марок акцизного збору та повернення йому вилученого автомобіля.