Мнения

На Житомирщині зафіксовано другий випадок укусу гадюки - Экстренные новости Украина

15:50 03 Июль Киев, Украина

На Житомирщині зафіксовано другий випадок укусу гадюки 2 липня у селі Юрово Олевського району гадюка вкусила за палець жителя Рівненщини.Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської ОДА.Інцидент стався 2 липня в с. Юрово Олевського району.«Гадюка укусила за палець правої руки мешканця с. Корнилівка Рівненської області, 1981 року народження. Чоловік побачив на дорозі гадюку та намагався її відігнати.

Наразі потерпілий ще перебуває в реанімаційному відділенні лікарні. Стан його здоров'я середньої важкості», - розповіли в райдержадміністрації.«Наразі пора збирання лісових ягід та грибів. Відправляючись до лісу, взувайте чоботи або ж високі закриті черевики. Будьте особливо уважними в густій траві або чагарнику.

Коли ж уникнути лиха не вдалося, якомога швидше зверніться за медичною допомогою. А ще пам'ятайте, що гадюка, як правило, сама не нападає. Кусає у випадку самозахисту, коли людина несподівано наступає, хватає рукою разом з травою, переслідує її», - кажуть в управлінні. .