Мнения

Одинокі та маломобільні жителі Запоріжжя отримають 1000 продуктових наборів - Читать всем на rezonans

19:05 26 Март Киев, Украина

Одинокі та маломобільні жителі Запоріжжя отримають 1000 продуктових наборів Майже тисячі одиноких та маломобільних мешканців Запоріжжя передадуть першу партію продуктових наборів. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив міський голова Володимир Буряк. «Спільними зусиллями нам вдалося зібрати першу партію продуктових наборів для одиноких та маломобільних мешканців міста, – повідомив міський голова, – Дякую запорізькому бізнесмену Олександру Присяжнюку, який першим доєднався до збору коштів на продукти та виділив 100 тис. грн.

Також я вдячний підприємствам, які надали власну продукцію: «Урожай», «Бердянські ковбаси», ТМ «Гуляй-Поле» і кожному, хто переказав на рахунок Міського центру допомоги кошти!». Володимир Буряк закликав виробників та небайдужих підприємців долучитися до збору коштів та продуктів: «З вашою допомогою необхідна їжа буде в кожного, хто цього дійсно потребує». Довідки за телефоном: +380664871817 (контактний телефон Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування).

Спільними зусиллями нам вдалося зібрати першу партію продуктових наборів для одиноких та маломобільних мешканців міста….Опубліковано Владимир Буряк.