Мнения

Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького - Читать всем на rezonans

21:07 14 Сентябрь Киев, Украина

Перший заступник Генпрокурора представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника – Олександра Білошицького Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Житомирської обласної прокуратури нового керівника - Олександра Білошицького.Обласні прокуратури, які пройшли усі етапи реформування,  розпочали роботу 11 вересня 2020 року.  «Ваш колектив успішно пройшов атестацію, щоб стати більш незалежними та ефективними. На Житомирщині, як і в кожній області, є свої проблемні питання. Ключове завдання для нового керівника – забезпечити злагоджену роботу колективу і крок за кроком їх вирішувати. Ми маємо показати відданість прокуратури державі та людям», - наголосив Роман Говда.Олександр Білошицький подякував за довіру.

«Впевнений, що спільними зусиллями  ми  здатні вирішити поставлені завдання на усіх векторах діяльності», - підкреслив новий керівник Житомирської обласної прокуратури.На представленні також були присутні керівники правоохоронних органів та голова Житомирської обласної державної адміністрації.Довідково: Олександр Васильович Білошицький працює в органах прокуратури Житомирської області із жовтня 2005 року. Обіймав посади старшого слідчого, слідчого в особливо важливих справах. Із 2011 по 2015 роки очолював відділи та управління прокуратури області. У березні 2015 був призначений на посаду першого заступника прокурора Житомирської області, на якій працював по липень 2017 року.