Мнения

Під час реконструкції у сквері Піонерів в Запоріжжі знайшли залишки будов Старого Олександрівська, – ФОТО - Экстренные новости

16:37 29 Февраль Киев, Украина

Під час реконструкції у сквері Піонерів в Запоріжжі знайшли залишки будов Старого Олександрівська, – ФОТО Під час реконструкції у сквері Піонерів в Запоріжжі під землею знайшли залишки Торгових рядів Старого Олександрівська. Про це повідомляють департаменті архітектури та містобудування Запорізької міської ради. У результаті археологічних досліджень під час проведення робіт з реконструкції скверу Піонерів виявили цегляні та гранітні сходи до лавки Нижнього Гостинного ряду Торгових рядів, що знаходився по сучасній вулиці Поштовій. Лавка до 1917-1918 років належала олександрівському купцю Абраму Мойсейовичу Геншафту..

Торгові ряди на Базарній площі Старого Олександрівська розташовувались на місці сучасного скверу Піонерів у 1874-1905 та 1911-1943 роках. Торгові ряди, які мали три паралельні ряди лавок, обмежені проспектом Соборним, вулицями Благовіщенською, Поштовою та Базарною, були зруйновані під час визволення Запоріжжя у 1943 році.. Археологічні дослідження тривають. Читайте також: На Запоріжжі від грипу помер чоловік Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram! .