Мнения

Полковника ЗСУ Ноздрачова після заяви про "реінтеграцію" з росіянами та бойовиками тимчасово усунули від служби - Читать всем на rezonans

19:14 13 Декабрь Киев, Украина

Полковника ЗСУ Ноздрачова після заяви про "реінтеграцію" з росіянами та бойовиками тимчасово усунули від служби Начальника управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ, полковника Олексія Ноздрачова усунули від служби на час розслідування після його висловлювання про можливу швидку "реінтеграцію" українських військових із російськими військовими та бойовиками. Про це повідомляє Військова служба правопорядку у Збройних силах на своїй сторінці у Facebook. "Начальник Генерального штабу доручив військовій службі правопорядку у Збройних силах провести службове розслідування щодо висловлювань політичного характеру начальником управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ полковником Олексієм Ноздрачовим 12 грудня під час круглого столу в національному інформагентстві "Укрінформ". На час проведення службового розслідування Ноздрачов уснутий від виконання службових обов'язків", – ідеться в повідомленні.

https://www.facebook.com/UA.Military.Police/videos/797068427381645/
12 грудня під час круглого столу на тему "Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем" Ноздрачов заявив, що українські та російські військові і навіть бойовики "ДНР" і "ЛНР" здатні швидко "реінтегруватися". "Я вас хочу запевнити, що військовий і військовий росіянин, які проти нас воювали і продовжують воювати, і навіть ті військові, які є у формуваннях Донецької та Луганської областей, якщо політичне рішення буде прийнято й імплементовано, – вони реінтегруються дуже швидко. Тому що все ж таки, окрім національної ідеї, існують і військові традиції", – заявив Ноздрачов. У Генеральному штабі ЗСУ заявили, що Ноздрачов не мав повноважень оприлюднювати будь-які заяви, які виходять за межі його службових обов'язків.