Мнения

"Пов'язано з прожитковим мінімумом". Разумков заявив, що зарплати нардепам підвищили на 3 тис. грн - Это удивило всех

16:09 14 Январь Киев, Украина

"Пов'язано з прожитковим мінімумом". Разумков заявив, що зарплати нардепам підвищили на 3 тис. грн Зарплати нардепам підвищили на 3 тис. грн у зв'язку "з прожитковим мінімумом", заявив 14 січня на засіданні Верховної Ради спікер парламенту Дмитро Разумков, передає кореспондент "ГОРДОН". "Я думаю, що всі бачили інформацію у ЗМІ щодо збільшення зарплат народних депутатів України. Я щойно звертався до апарату, мені надали повну інформацію.

Індексація зарплати народних депутатів України. Проте вона зовсім не відповідає тим цифрам, про які пишуть у ЗМІ, про 100 тис., десь я бачив 150 тис. Зміна зарплати – приблизно 3 тис. грн для народного депутата.

Це пов'язано з прожитковим мінімумом", – сказав Разумков. Спікер парламенту також запропонував під час години запитань до уряду заслухати міністрів і прем'єр-міністра України Олексія Гончарука стосовно інформації про високі премії керівництву міністерств. Ексміністр соціальної політики Павло Розенко заявив 13 січня у Facebook, що, за його інформацією, зарплати українських топчиновників підняли в три з половиною – п'ять разів, а зарплату нардепів – у два з половиною рази, до понад 100 тис. грн на місяць.