Мнения

Президента Нацакадемії аграрних наук України підозрюють у втручанні в роботу правоохоронців - Экстренные новости

01:37 03 Декабрь Киев, Украина

Президента Нацакадемії аграрних наук України підозрюють у втручанні в роботу правоохоронців Президента Національної академії аграрних наук України підозрюють у втручанні в діяльність працівника правоохоронного органу. Про це 2 грудня повідомила пресслужба Нацполіції. У жовтні 2019 року державний виконавець прибув у НААН, щоб перевірити, як виконали рішення суду про поновлення на посаді одного з директорів державного підприємства, яке входить до складу установи. Окрім того, державний виконавець мав вручити високопоставленій особі НААН постанови про відкриття виконавчого провадження та з інших питань, що входять до його повноважень.

"Проте підозрюваний, діючи умисно, втрутився в діяльність державного виконавця, аби перешкодити виконанню ним службових обов'язків та не допустити оголошення йому постанови. Зокрема, ідеться про застосування фізичної сили високопосадовцем до державного виконавця – він виштовхнув його зі свого службового кабінету та не допустив отримання постанови про відкриття виконавчого провадження", – розповіли у пресслужбі. Зазначено, що правоохоронці проводять обшук у приміщенні НААН, щоб вилучити відео й інші документи, які мають значення для розслідування кримінального провадження. Президента НААН повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.

2 ст. 343 Кримінального кодексу України (втручання в діяльність працівника державної виконавчої служби). На сайті НААН зазначено, що керівником академії є Ярослав Гадзало. .