Мнения

Проводитимуть операції на судинах серця і головного мозку. Львівська лікарня отримала обладнання на 36 мільйонів  - Последние новости

18:27 25 Ноябрь Киев, Украина

Проводитимуть операції на судинах серця і головного мозку. Львівська лікарня отримала обладнання на 36 мільйонів  Для львівської лікарні швидкої медичної допомоги за кошти міського бюджету закупили найсучаснішу у світі ангіографічну інтервенційну систему Philips Azurion, внутрішньосудинний ультразвук та рентгенівський пересувний С-арочний апарат. Загальна вартість апаратів — майже 36 мільйонів гривень. Про це інформаують у прсеслужбі Львівської міської ради.

«У нас є найбільший в Західній Україні ангіографічний центр, який займається і інсультами, і інфарктами, і стентуванням різних судин.

Тут був старий ангіограф, який ми відремонтували, і він тимчасово працював. Але зараз ми встановлюємо надсучасний ангіограф фірми Philips. Також маємо сучасний УЗД-апарат і С-арку для постановки кардіостимуляторів та додаткових операцій на серці, які потребують рентген-контролю. Плануємо протягом місяця запустити ангіограф.

С-арка вже запущена і апарат УЗД вже працює. Завдяки обладнанню, будемо проводити операції на судинах серця, головного мозку та інших судинах організму. Бригади спеціалістів сформовані – ці фахівці це роблять вже давно, але тепер будуть мати можливість це робити на сучаснішому обладнанні, яке має додаткові пристрої, при якому контрасту вводиться менше і є менше опромінення”, — пояснив керівник лікарні швидкої допомоги Олег Самчук.

Як писав Galnet, днями у цій лікарні розгорнули ще 130 ліжок для хворих на коронавірус. Як виглядає відділення, яке облаштовували в екстреному режимі, ми писали і показували ТУТ.

Читайте також: Чому патологоанатоми Львівщини не отримують 300% доплат за роботу з померлими від коронавірусу. Пояснення Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги. .