Мнения

Серед підозрюваних на коронавірус у Запоріжжі – одна дитина, – мер Буряк - Экстренные новости Украина

19:06 26 Март Киев, Украина

Серед підозрюваних на коронавірус у Запоріжжі – одна дитина, – мер Буряк У Запоріжжі підтверджені 5 випадків захворювань коронавірусом. Про це повідомив міський голова Володимир Буряк на своїй сторінці у соціальній мережі. Зараз всі хворі перебувають в обласній інфекційній лікарні. Їх стан медики оцінюють, як задовільний.

За словами мера, на стадії підтвердження діагнозу – одна дитина. Тестування на коронавірус проводиться в Запоріжжі, без необхідності відправляти зразки до Києва. Як розповів міський голова, першу партію експрес-тестів для діагностики коронавируса розподілили між лікарнями містами, також в наявності – ЦПР-тести. «Зробити тест можна тільки за призначенням сімейного лікаря після того, як він збере повний анамнез.

Якщо ж ви відчуваєте себе погано, маєте температуру 38 градусів, кашель, приїхали з-за кордону, не треба йти в лікарню, відразу телефонуйте «103» і до вас приїде підготовлена ​​бригада «швидкої», – повідомив міський голова.

На сьогодні в Запоріжжі 5 підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Усі інфіковані повернулися з-за кордону….Опубліковано Владимир Буряк. Официальная страница городского головы Запорожья Четвер, 26 березня 2020 р.
Нагадаємо, хвора коронавірусом мешканка Мелітополя знаходиться на самоізоляції і йде на поправку.