Мнения

Ще один медзаклад у Львові почав робити ПЛР-тести - СМИ rezonans.info

15:04 22 Май Киев, Украина

Ще один медзаклад у Львові почав робити ПЛР-тести Від учора, 19 травня, Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр розпочав здійснювати ПЛР тестування пацієнтів. У ПЛР-лабораторії за добу будуть проводити близько 20 тестів. Однак, тестуватимуть виключно пацієнтів Центру легеневого здоров’я. Про це пресслужбі ЛОДА повідомив генеральний директор Ценру легеневого здоров’я Любомир Рак:

«Ми занадто довго чекаємо результати тестів.

Це близько 8-ми днів при наявності на даний час у Центрі легеневого здоров’я 64 хворих із пневмонією. Відтак, ми прийняли рішення , що здійснюватимемо тест полімеразно ланцюгової реакції для наших пацієнтів самостійно. Якщо ми зможемо розширити наші можливості і для цього будуть усі необхідні умови, тоді ми на базі Центру легеневого здоров’я зможемо робити тести і для інших пацієнтів».», – додав Любомир Рак.

Він також зазначив, що Львівська область наразі серед лідерів ПЛР-тестування в України. Доступність і масовість тестування на COVID-19, а також фаховість медиків допоможе уникнути тисяч смертей та зберегти здоров’я мешканців області.

Додамо, що за підсумками вчорашніх 10 ПЛР – сьогодні уже є перші результати. Відтак, 9 негативних, 1 позитивний. Сьогодні відібрано на ПЛР 24 зразки. Їх результат буде результат.