Мнения

Шмигаль розповів, скільки грошей скерували на держдопомогу ФОП і найманим працівникам - Читать в rezonans.info

21:12 27 Декабрь Киев, Украина

Шмигаль розповів, скільки грошей скерували на держдопомогу ФОП і найманим працівникам Пенсійний фонд України станом на 24 грудня скерував 2,8 млрд грн на виплати компенсацій ФОП, які постраждали через карантинні обмеження. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль написав у себе у Facebook 27 грудня. "Пенсійний фонд цього тижня розпочав виплати 8 тис. грн матеріальної допомоги від держави для ФОП та найманих працівників.

Станом на 24 грудня було спрямовано 2,8 млрд грн для понад 354 тис. отримувачів", – повідомив глава Кабміну. Реєстрація заявок для отримання одноразової виплати для підприємців триватиме до 31 грудня, нагадав Шмигаль. "Закликаю підприємців і працівників подавати заявки, щоб усі змогли отримати такі виплати", – звернувся до українців прем'єр.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/237794717787739
Із 8-го до 25 січня в Україні введуть "карантин зимових канікул" – жорсткі обмеження, схожі на локдаун у березні – травні 2020 року. У зв'язку з посиленням карантину влада вирішила виплатити одноразову матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн фізособам-підприємцям і найманим працівникам, зарплата яких за третій квартал цього року становила менше ніж 30 тис. грн.

Щоб отримати цю допомогу, найманий працівник не може працювати за сумісництвом або бути ФОП. Заявки від фізосіб приймають до 31 грудня, від роботодавців – до 21 грудня. Верховна Рада 4 грудня дозволила виділяти ці гроші з фонду боротьби з COVID-19. За підрахунками влади, допомогу зможе отримати 1,2 млн осіб, а загальний обсяг програми становитиме майже 10 млрд грн.

Заявки на отримання держдопомоги через портал "Дія" приймають із 14 грудня до кінця місяця. Із 8-го до 25 січня в Україні введуть "карантин зимових канікул" – жорсткі обмеження, схожі на локдаун у березні – травні 2020 року. У зв'язку з посиленням карантину влада вирішила виплатити одноразову матеріальну допомогу в розмірі 8 тис. грн фізособам-підприємцям і найманим працівникам, зарплата яких за третій квартал цього року становила менше ніж 30 тис.

грн. Щоб отримати цю допомогу, найманий працівник не може працювати за сумісництвом або бути ФОП. Заявки від фізосіб приймають до 31 грудня, від роботодавців – до 21 грудня. Верховна Рада 4 грудня дозволила виділяти ці гроші з фонду боротьби з COVID-19.