Мнения

Соціологи досліджують, як карантин вплинув на статки львів’ян: Як долучитися - СМИ rezonans.info

15:37 03 Июль Киев, Украина

Соціологи досліджують, як карантин вплинув на статки львів’ян: Як долучитися Інститут міста запустив опитування «Рівень матеріального забезпечення: Львів». Соціологи хочуть виявити вплив COVID-19 на матеріальний стан львів’ян, а також визначити очікування мешканців щодо розвитку економіки у Львові.

«Ми припускаємо, що криза впливає на усі сфери життя, а особливо на економіку та фінансові заощадження. Але якою мірою і як це пов‘язано із зайнятістю ━ хочемо дослідити», – пояснює соціологиня Інституту міста Тетяна Приходько.
Так, досліджуватимуть, яким чином карантин вплинув на персональний дохід львів’ян, бажання витрачати гроші, матеріальний стан і очікування на майбутнє.

Ця інформація дасть можливість спрогнозувати? які надходження до міського бюджету варто очікувати і зрозуміти, що потрібно зробити, аби заохотити і стимулювати ринок праці. Опитування призначене для мешканців віком від 18 років, які проживають у Львові більше 4 місяців. Пройти опитування можна за посиланням. Інститут міста гарантує, що усі відповіді будуть анонімними та висвітленими в узагальнених даних.