Мнения

Співробітники посольства США в Києві наділи нову форму збірної України з футболу - Редакция rezonans.info

02:35 11 Июнь Киев, Украина

Співробітники посольства США в Києві наділи нову форму збірної України з футболу "З нетерпінням чекаємо першу гру в неділю! Ми не знаємо, хто переможе, але українська команда матиме чудовий вигляд!" – зазначили у твіті. На сторінці посольства розмістили два фото – спільне і тимчасової повіреної у справах США в Україні Крістіни Квін. Вона сфотографувалася у блакитній футболці з жовтим м'ячем у руці.

Фотографії також було розміщено у Facebook посольства.

У коментарях читачі сторінки дякують дипломатам.

https://www.facebook.com/usdos.ukraine/posts/10159067272191936
"Так круто, фантастика", – написала журналістка Мирослава Гонгадзе. Контекст:Нову форму збірної України продемонстрував 6 червня у Facebook президент Української асоціації футболу Андрій Павелко. На футболці розмістили контур карти України, а також написи: "Слава Україні!" і "Героям слава!".

Форму збірної України для виступу на чемпіонаті Європи 2020 схвалив Союз європейських футбольних асоціацій. Після демонстрації форми в російському міністерстві закордонних справ її назвали "обманкою". Речницю МЗС РФ Марію Захарову обурили слоган "Слава Україні!" і те, що карту України зображено разом з окупованим Росією Кримом. Посольства Сполучених Штатів і Великобританії в Києві висловилися на підтримку нової форми національної збірної України.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернувся до "всіх, хто почав шипіти на форму збірної України", і пообіцяв, що країна не дозволить ображати національні символи. Російський футбольний союз звернувся до Союзу європейських футбольних асоціацій, заявивши про "використання політичних мотивів у формі збірної України". У новій формі збірна України вже зіграла один матч – 7 червня в товариському поєдинку українці обіграли Кіпр із рахунком 4:0. Сьогодні, 10 червня, стало відомо, що УЄФА зобов'язав Україну прибрати з форми футбольної збірної напис "Героям слава!", який розміщено на внутрішньому боці екіпірування.