Мнения

Справу про держзраду заступника командира Севастопольської роти "Беркуту" передали до суду - Выбор редакции rezonans

04:24 15 Январь Киев, Украина

Справу про держзраду заступника командира Севастопольської роти "Беркуту" передали до суду 14 січня до суду скерували обвинувальний акт стосовно заступника командира роти міліції особливого призначення "Беркут" у місті Севастополь. Його обвинувачують у державній зраді (ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України).

Про це повідомила пресслужба Державного бюро розслідувань. Правоохоронці встановили, що із 27 лютого до 20 березня 2014 року обвинувачений спільно з озброєним особовим складом "Беркуту" на КПВВ "Чонгар" улаштували перевірку документів громадян і авто, щоб не пропустити у Крим представників ООН, ОБСЄ, а також працівників державних і правоохоронних органів України. За версією слідства, через такі дії на півострові було забезпечено безперешкодне проведення "референдуму" про відокремлення від України. Після окупації Криму чоловіка призначили виконувачем обов'язків командира спеціального муніципального підрозділу міліції "Беркут" у Севастополі.

ДБР заявило, що дії обвинуваченого призвели до втрати частини державних територій. Як повідомляють "Ґрати", обвинуваченого звуть Олександр Чередниченко, і суд над ним відбуватиметься заочно. Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.