Мнения

Суд у Москві призначив два роки позбавлення волі ексміністру транспорту України Рудьковському - СМИ rezonans.info

15:33 09 Декабрь Киев, Украина

Суд у Москві призначив два роки позбавлення волі ексміністру транспорту України Рудьковському Московський міський суд сьогодні призначив два роки колонії ексміністру транспорту України Миколі Рудьковському за участь у нападі на російське посольство в Києві у 2014 році. Про це повідомляє "Інтерфакс". Його визнали винним у нападі на установу, яка має міжнародний захист, із метою ускладнення міжнародних відносин (ч. 2 ст.

360 КК РФ). У вироку зазначено, що відбувати покарання Рудьковський буде у виправній колонії загального режиму. Агентство уточнило, що суд над колишнім українським чиновником відбувався без дослідження доказів, оскільки він повністю визнав провину й розкаявся у скоєному. Рудьковського затримали в Москві 28 вересня 2018 року.

Він перебував у розшуку за напад на російське посольство. За версією російських слідчих, 14 червня 2014 року Рудьковський, будучи народним депутатом Верховної Ради України, спільно з невстановленими особами, активістами "Правого сектору", діяльність якого заборонено на території РФ, узяв участь у нападі на російське посольство, розташоване в Києві. Посаду міністра транспорту і зв'язку України Рудьковський обіймав у 2006–2007 роках. .