Мнения

"Толерантність, свобода, процвітання". Зеленський у День соборності розповів про цінності українців. Відео - Экстренные новости

14:04 22 Январь Киев, Украина

"Толерантність, свобода, процвітання". Зеленський у День соборності розповів про цінності українців. Відео За словами Зеленського, ідеться про цінності чесності і порядності, шляхетності і толерантності, свободи і демократії, бажання економічного добробуту та процвітання, поваги до закону, приватної власності і поваги одне до одного. "Я – українець. Тому що живу за законом. Завжди готовий у разі потреби захистити свою рідну землю.

Я взірець для пострадянського простору: у захисті своїх прав, захисту свободи слова, правової держави, громадянського суспільства, нульової толерантності до корупції. Я – українець. Я відповідальний громадянин. Я сплачую податки.

Не їду на червоне, правильно паркуюся, ніколи не сідаю за кермо напідпитку. Піклуюся про довкілля. Вчуся критично мислити. Я українець – тому що ми найкращі у спорті, науці, в IT.

Я веду здоровий спосіб життя. Вчу іноземні мови. Підтримую рівні можливості для реалізації чоловіків та жінок. Поважаю права представників усіх національних меншин та релігій.

Цей список можна доповнювати довго. І це потрібно робити кожному українцю, щоб бути  у сучасному світі конкурентоспроможним", – сказав президент. Він зазначив, що мрія українців – "стати першими". "Так, це мрія.

Але спільна мрія завжди була для нас рушієм. Тією силою, яка нам зараз так необхідна. Дорогі українці! Щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб стати єдиними, треба бути сильними", – додав Зеленський.