Мнения

Трускавчан просять не годувати лебедів, які оселилися на питному озері - Последние новости

18:29 25 Ноябрь Киев, Украина

Трускавчан просять не годувати лебедів, які оселилися на питному озері На питному озері у Трускавці вже третій рік поспіль живуть лебеді. Однак містян та гостей міста просять не годувати птахів. Чому це так пояснив голова Львівського клубу орнітологів Андрій Кийко, повідомляють у пресслужбі Трускавецької міської ради.

«Годувати лебедів не можна і не треба.

Це дика птиця, яка добре дає собі раду в дикій природі. Якщо лебедів підгодовувати, то тоді вони залишаться зимувати на цьому місці. І з настанням морозів у них виникнуть проблеми, бо птахи почнуть підмерзати на льоду, в іншому випадку вони відлетять на тепліші водойми. Лебеді прекрасно знаходять собі корм в дикій природі, чудово дають собі раду самі, їдять водяні рослини.

Якщо вже й давати їм якийсь корм, то тільки зерно або подрібнені овочі, але не хліб. Лебеді хитрі та ліниві в пошуках їжі, а людська доброта та сердечність можуть створити для них проблеми», – пояснює директор Національного природного парку «Північне Поділля» Андрій Кийко.

Читайте також: Як заступник міністра у Трускавці берег ставу прибирав (Фото) У міській раді Трускавця кажуть, що краще просто помилуватися птахами. Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.