Мнения

У Львівській обласній клінічній лікарні запрацював новий операційний блок - Экстренные новости Украина

03:49 04 Август Киев, Украина

У Львівській обласній клінічній лікарні запрацював новий операційний блок Днями у Львівській обласній клінічній лікарні відбулися перші операції в новому операційному блоці, який складається з двох операційних та післяопераційних палат. Про це Galnet розповів завідувач хірургічним відділенням №3 ЛОКЛ Орест Лерчук. Минулої п’ятниці у новій операційній №2 вже прооперували двох пацієнтів з патологією щитоподібної залози та з післяопераційною рецидивною грижою:

«Раніше ми мали одну операційну де розміщено 2 столи. Тепер маємо додатково ще одну операційну.

Їх ми об’єднали в один блок разом з післяопераційними палатами, де наглядають за прооперованими пацієнтами. Там дотримані всі вимоги, необхідні для післяопераційних палат», – говорить завідувач відділенням.

В оновлені післяопераційні палати підвели вуглекислоту для забезпечення ендоскопічних втручань. До кожного ліжка під’єднаний кисень, який може бути необхідний пацієнтам. Для того, щоб об’єднати операційні та післяопераційні палати, приміщення перебудували.

Також нещодавно відділення отримало новий наркозний апарат.

«Ця операційна розрахована на ендоскопічні мініінвазійні втручання, але за необхідності, її можна використовувати і для інших операційних втручань, бо відділення мультидисциплінарне. Хочу подякувати кожному працівнику відділення та кафедри за щоденну допомогу в нашій спільній справі», – додає Орест Лерчук.
Ремонт операційних розпочали у травні, а обійшовся він приблизно у 400 тисяч гривень. Оновлювали операційні за спонсорські кошти.