Мнения

У Раді виступ Яременка зустріли криками "Ганьба!". Відео - Спец проект rezonans

04:20 15 Январь Киев, Украина

У Раді виступ Яременка зустріли криками "Ганьба!". Відео У жовтні видання "Букви" опублікувало фото кількох телефонних переписок, які Яременко вів у Верховній Раді. Ймовірно, він домовлявся з повією про зустріч. В іншої дівчини він запитував, "скільки грошей їй потрібно на місяць". Після публікації у ЗМІ Яременко заявив, що інцидент був провокацією.

"Після того як кілька колег по фракції стало жертвами любителів підглядати і читати через плече, ми застосували певні запобіжні заходи і тепер знаємо, коли "журналісти" підглядають у наші телефони. Діставши такий сигнал, я зробив провокацію і дозволив сфотографувати сфабриковані "переписки", – написав нардеп у Facebook. Пізніше він видалив цей допис, а в іншому перепросив за раніше опублікований пост. Із трибуни Ради депутат попросив вибачення перед сім'єю, виборцями і фракцією. Також він заявив, що його переписку вкрали, а за її публікацію журналістам загрожує від трьох до семи років.

Співвласниця "Букв" Катерина Рошук відповіла, що редакція готова судитися. Після скандалу фракція "Слуга народу" вирішила обрати замість Яременка іншого голову комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. Ймовірно ним стане депутат із цієї самої фракції Олександр Мережко. .