Мнения

У Соборі святого Юра у Львові виставлять ікону усміхненої Богородиці - rezonans.info

00:17 25 Ноябрь Киев, Украина

У Соборі святого Юра у Львові виставлять ікону усміхненої Богородиці У неділю, 29 листопада, об 11:00, в Архикатедральному Соборі святого Юрія Побідоносця у Львові виставлять для почитання копію Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці. Як йдеться на офіційній сторінці Собору у фейсбуці, з нагоди початку Різдвяного посту, у суботу, 28 листопада, о 17:00, Митрополит Львівський Ігор запалить Вифлеємську лампаду, яка протягом усього Різдвяного Посту буде виставлена в Соборі разом з Вифлеємською іконою Божої Матері.

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Пречистої Богородиці і просять про її допомогу, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Трирічну дівчинку з Миколаївського району, яка хворіла на COVID-19, виписали з лікарні Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги. .