Мнения

У Запорізькій області маршрутники під виглядом медиків перевозять звичайних пасажирів, – голова патрульної поліції - Читать всем на rezonans

19:05 26 Март Киев, Украина

У Запорізькій області маршрутники під виглядом медиків перевозять звичайних пасажирів, – голова патрульної поліції У Запорізькій області перевізники всупереч вимогам карантину під виглядом медиків перевозять звичайних громадян. Про це під час засідання регіонального антикризового штабу боротьби з COVID-19 повідомила голова патрульної поліції Запорізької області Світлана Михайловська. За словами глави патрульної поліції, міські лікарні спеціально укладають договори на перевезення своїх співробітників-медиків, які живуть в населених пунктах області, але працюють в Запоріжжі. Як відомо, через заборону міжміського пасажирського сполучення спочатку виникали труднощі: деякі медики навіть були змушені, навіть, залишатися на роботі з ночівлею.

За словами Світлани Михайловської, зараз ця проблема вирішена: лікарні укладають договори на первозки таких пасажирів, а транспортні компанії отримують дозволи. Втім, каже голова патрульної поліції області, деякі перевізники, оформивши всі необхідні документи, замість медиків з населених пунктів в Запоріжжі і назад перевозять звичайних громадян, які не мають відношення до медицини. Голова патрульної поліції нагадала, що за таке порушення водії можуть отримати штраф у розмірі від 17 до 34 тисяч гривень, а компанія-власник автомобіля – стягнення від 34 тисяч до більш ніж 100 тисяч гривень. Нагадаємо, у Запоріжжі посилюють карантинні заходи: в транспорті, магазинах і на вулиці Читайте також: Запорізькі ресторатори об’єднались заради допомоги медикам Наш Telegram-канал: https://t.me/onenews_zp Підписуйтесь на «Перший Запорізький» в Instagram! .