Мнения

У Запорізькій області пасажир не дав маршрутнику себе обдурити, заощадив і поповнив бюджет - Горячие новости

01:50 15 Январь Киев, Украина

У Запорізькій області пасажир не дав маршрутнику себе обдурити, заощадив і поповнив бюджет Житель Приморську, повертаючись додому з Мелітополя відмовився платити водієві маршрутки та купив квитки у касі Сьогодні, 14 січня, житель Приморську Даня Нечаєв, повертаючись з Мелітополя, купив квиток на маршрутку та на багаж у касі автовокзалу, заощадивши при цьому власні гроші і не давши піти їм “повз касу”. Про це молода людина написала в групі “Я люблю Приморськ” на Facebook. Як виявилося, чоловік купив квиток на маршрутку в касі, чим викликав невдоволення водія. Маршрутчик присікався до нібито великого рюкзаку пасажира, і заявив, що той повинен сплатити 20 грн за багаж.

При цьому водій прямим текстом сказав, що в касі ніхто квиток на багаж не продасть. Але пасажир його не послухав і пішов до каси, де придбав квиток на багаж за 4,70 грн. І це при тому, що пасажирський квиток йому також обійшовся дешевше через касу, ніж якби він заплатив безпосередньо водієві. Своїм прикладом і повідомленням в групі Даня Нечаєв закликав усіх також економити власний бюджет і наповнювати таким чином бюджет області.

“У підсумку: багажний квиток в касі 4,70 проти 20. А сам квиток 57,80 проти 80 у водії. Оплата в касу — це безпека вашої поїздки та наповнення бюджету обласного і, як виявилося, економія сімейного”, — написав молодий чоловік в повідомленні і на доказ прикріпив фото квитків. Читайте також: Одну з найпопулярніших служб доставки суші в Запоріжжі закрили після отруєння клієнтів Отримуйте швидше новини завдяки нашому Telegram-каналу: https://t.me/onenews_zp .