Мнения

У Житомирській області вогнеборці ліквідували пожежу магазину - rezonans.info

13:37 26 Ноябрь Киев, Украина

У Житомирській області вогнеборці ліквідували пожежу магазину 25 листопада о 05:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в будівлі магазину квітів, що прибудована впритул до оселі в м. Чуднів. Про це сповістили очевидці пригоди, які проїжджали повз дім. Вони ж і розбудили господарів.На місці з’ясувалось, що горіння вже відбувалось близько години до повідомлення.

Полум’я  вже охопило приміщення магазину по всій площі. По даху вогонь розповсюджувався на житлові кімнати. Оцінивши обстановку, начальник караулу прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів для гасіння. Через сильне задимлення вогнеборцям довелось включатись в ланку газодимозахисної служби та застосовувати апарати на стисненому повітрі для захисту органів дихання.О 05:40 пожежу локалізовано, а о 09:00 ліквідовано.

Тривалий час знадобилось рятувальникам для розбирання та проливання водою зруйнованих полум’ям конструкцій. Внаслідок надзвичайної події загиблих та травмованих не виявлено. Вогонь устиг знищити магазин й пошкодити 90 кв. м покрівлі оселі.