Мнения

Уряд Росії подає у відставку - Спец проект rezonans

17:47 15 Январь Киев, Украина

Уряд Росії подає у відставку Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив 15 січня, що уряд іде у відставку у повному складі. Про це повідомляє "РИА Новости". Медведєв оголосив про це після послання президента РФ Володимира Путіна Федеральним зборам. Коментуючи відставку, глава Кремля подякував міністрам, зазначивши, що "не все вдалося".

Глава уряду пояснив, що відставка пов'язана з наміром президента змінити Конституцію РФ, зазначає "Эхо Москвы". Путін доручив уряду виконувати обов'язки до формування нового складу. Під час послання Путін запропонував змінити порядок формування уряду, стенограму виступу опублікували на сайті Кремля. "Відповідно до ст.

111 і 112 конституції Російської Федерації, президенту лише надходить згода Державної думи на призначення глави уряду Росії, а потім уже він сам призначає і главу кабінету, і його заступників, і всіх міністрів. Пропоную змінити цей порядок і довірити Державній думі не просто погодження, а затвердження кандидатури глави уряду Російської Федерації, а потім за його поданням – за поданням глави уряду – всіх віцепрем'єрів і федеральних міністрів. Водночас президент буде зобов'язаний призначити їх на посаду, тобто не матиме права відхилити затверджені парламентом кандидатури відповідних посадових осіб", – сказав Путін. .