Мнения

В маршрути тернопільських автобусів та тролейбусів внесли зміни - Горячие новости

21:26 20 Февраль Киев, Украина

В маршрути тернопільських автобусів та тролейбусів внесли зміни На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради внесено зміни до мережі деяких маршрутів громадського транспорту у Тернополі. Відповідно до рішення, автобусний маршрут № 35 «вул. Винниченка - ТРЦ «Подоляни» на прохання мешканців доповнюється проходженням через район міської лікарні №2 та інших лікарняних закладів, що знаходяться на вул. Р.

Купчинського, Сахарова, Пирогова, В. Стуса, і далі без змін.  Зміни набудуть чинності після виготовлення паспорту маршруту, орієнтовно з 1 березня. Зміни торкнулися і тролейбусного маршруту №5. Відтепер він курсуватиме через центр міста, не заїжджаючи на центральний ринок.

Зазначимо, що через ринок і надалі курсуватимуть тролейбуси на маршрутах №3 та №9. «Враховуючи побажання тернополян, автобусний маршрут № 21 «Вул. Лесі України – ТРЦ «Подоляни»», що входить до нової маршрутної мережі громадського транспорту Тернополя, відкриється в тестовому режимі уже з березня, - зазначає начальник управління транспортних мереж та зв’язку Олег Вітрук. -  Нагадаю, маршрут №21 забезпечить сполучення масиву «Східний» з вул.

Бродівською через вулиці Шухевича та Веселу, де неподалік знаходиться управління соціальної політики, адже на даний момент такого сполучення у місті немає. Далі маршрут пройде через вул. Промислову, гіпермаркет «Епіцентр», вул. Текстильну до ТРЦ «Подоляни» та через вул.

Київську, вул. В. Стуса до міської лікарні №2». Нагадаємо, для забезпечення надання якісних послуг, у Тернополі оголошено конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Тернопільській міській територіальній громаді.