Мнения

Вибух у Тернополі: На місці купа поліції (Відео) - Читать всем на rezonans

13:47 14 Февраль Киев, Украина

Вибух у Тернополі: На місці купа поліції (Відео) Що саме вибухнуло – людям не кажуть. Територія обгороджена і чимало поліції, повідомляють редакцію читачі. Вибух організували і провели саме вибухотехніки, аби убезпечити людей. Коментар поліції читайте згодом.

На Багатій щось вибухнуло, - таке повідомлення отримала редакція від читачки Тетяни. – Стоїть сірий Chevrolet. Приїхала поліція, все обгородили стрічкою. На місці чимало поліції.

Людей близько не підпускають. Що там сталось? Пані Тетяна мешкає неподалік. Каже, вранці вийшла на балкон і побачила «рух» на Багатій. Сусіди кажуть, чули вибух.

Згодом інформацію підтвердив тернополянин Віктор. Знаю, щось в чорній коробці було, коробка стояла під будинком, - розповів читач Віктор. - Периметр оточенили поліцейські. Вулицю Багату перекривали.

Сапер то все розмінував, але вибух був. Я чув особисто – стояв збоку, за машиною неподалік.  У поліції поки що офіційних коментарів не дають. Але запевнили, що вибух організували саме вибухотехніки, аби убезпечити людей. Подробиці читайте згодом.