Мнения

Вишинський знову не з'явився в суд, засідання перенесли на 31 березня - Читать всем на rezonans

04:21 15 Январь Киев, Украина

Вишинський знову не з'явився в суд, засідання перенесли на 31 березня Слухання у справі російського журналіста Кирила Вишинського, якого підозрюють у державній зраді, перенесли на 31 березня. Про це 14 січня в Telegram поінформувала прокуратура Автономної Республіки Крим. "Керівник "РИА Новости Украина" вкотре не з'явився на судове засідання. За словами сторони захисту, його відсутність пов'язана з перебуванням на лікуванні.

Подільський районний суд міста Києва переніс судове засідання на 31 березня 2020 року", – розповіли у пресслужбі. На попереднє засідання, яке мало відбутися 6 листопада 2019 року, Вишинський не прибув із тієї самої причини. 5 травня 2018 року Вишинського в Києві затримали за підозрою в державній зраді. 17 травня суд заарештував його.

Журналіст заявив про відмову від українського громадянства і попросив у президента РФ Володимира Путіна "правового захисту та вжиття заходів щодо звільнення". У Державній міграційній службі України повідомили, що Вишинський не може відмовитися від громадянства, тому що перебуває у статусі підозрюваного. 28 серпня 2019 року Київський апеляційний суд звільнив Вишинського з-під варти, змінивши запобіжний захід на особисте зобов'язання. 7 вересня між Україною та РФ відбувся обмін утримуваними особами у форматі "35 на 35".

Росія не оприлюднила списку людей, яких передала українська сторона, однак серед них був Вишинський. Після обміну він заявив, що повернеться в Україну для участі в судових засіданнях. "Я повернуся і братиму участь у судових засіданнях. Хочу довести свою невинуватість.