Мнения

Вулицю Хмельницького у Львові можуть відремонтувати швидше, ніж планували - Последние новости

16:07 30 Июнь Киев, Украина

Вулицю Хмельницького у Львові можуть відремонтувати швидше, ніж планували Триває перший етап реконструкції вулиці Б. Хмельницького: роботи відбуваються на ділянці від вулиці Промислової (Опришківська) до вулиці Механічної. У липні планують відкрити для проїзду перехрестя Опришківська – Б. Хмельницького – Промислова.

Мер Львова зазначив, що ремонт можуть виконати швидше, ніж передбачалось – повідомляють у пресслужбі ЛМР.

«За ці неповні два місяці я бачу дуже серйозні зміни. Ми планували йти окремими чергами – від вулиці Промислової до Алмазінструменту, від Алмазінструменту до вулиці Механічної. Але робота робиться ще краще – ми йдемо одною ділянкою.

Зараз міняють усі мережі. На вересень вже має бути фінал до вулиці Механічної, потім звідти йдемо до кінця, зупинятись не будемо. Вулиця Б. Хмельницького буде зроблена навіть швидше, ніж ті терміни, що були анонсовані.

Робота складна, бо тут є заміна усіх мереж, але це вже на десятиліття. Я переконаний, що люди, які тут мають виробничі площі, ті, що тут живуть, будуть мати комфорт», — зазначив Андрій Садовий.

На ремонтованій ділянці вже демонтували бордюр та бруківку, проклали каналізаційний колектор, змонтували 4 каналізаційні колодязі. Також розпочали роботи зі заміни водопроводу: вже прокладено 405 метрів діаметром 200 міліметрів. Читайте також: «Працюємо в три зміни»: У Львові ремонтують вулицю Чернівецьку майже за 90 мільйонів гривень Нагадаємо, роботи на вулиці Б.