Мнения

Завтра львівські ЦНАПи видаватимуть паспорти тим, хто не встиг їх забрати до п’ятниці - Экстренные новости

22:14 21 Ноябрь Киев, Украина

Завтра львівські ЦНАПи видаватимуть паспорти тим, хто не встиг їх забрати до п’ятниці Усі, хто отримав смс-повідомлення про готовність паспорта та не зміг забрати документ у ЦНАП до 20 листопада, зможуть зробити це завтра,22 листопада. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської мерії. Видача відбуватиметься у територіальних підрозділах ЦНАП за адресами: вулиця Костя Левицького, 67; проспект Червоної Калини, 72а; вулиця М. Хвильового, 14а; вулиця І.

Виговського, 32; вулиця Генерала Чупринки, 85; вулиця Т. Шевченка, 374.

«Якщо готовий паспорт був переданий до ЦНАП м. Львова від Державної міграційної служби України і мешканець отримав смс-повідомлення від ЦНАП щодо готовності документу, з 9:00 до 18:00 години 22 листопада видача такого паспорта буде забезпечена у відповідному територіальному підрозділі ЦНАП.

Це стосується паспортів у вигляді ID-картки та паспортів у вигляді книжечки, які завчасно були подані мешканцями до ЦНАП на вклейку фото у зв’язку з досягненням 25- та 45-річчя», — повідомила директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик.

Читайте також: Сьогодні на Львівщині «День тиші». Чого не можна робити Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги. .