Мнения

Зеленський поки не планує кадрових змін в уряді – ЗМІ - СМИ rezonans

04:19 15 Январь Киев, Украина

Зеленський поки не планує кадрових змін в уряді – ЗМІ Президент України Володимир Зеленський поки не планує кадрових змін в уряді Олексія Гончарука. Про це 14 січня "Українській правді" повідомили джерела у фракції "Слуга народу". За даними видання, 13 січня в Офісі президента відбулася велика апаратна нарада за участю всього керівництва ОПУ, Кабінету Міністрів і Верховної Ради. На ній фактично відбувався звіт Гончарука та його уряду перед президентом.

Прем'єр-міністр заявив, що Кабмін виконав приблизно 80% завдань, які їм поставили в ОПУ, розповіли співрозмовники. На нараді не обговорювали ймовірної ротації в Кабміні, стверджують джерела. Верховна Рада призначила новий уряд 29 серпня 2019 року, його очолив Олексій Гончарук. Середній вік членів Кабміну – 40 років, це наймолодший уряд в історії України.

4 жовтня парламент затвердив п'ятирічну програму діяльності уряду. Вона, зокрема, передбачає зростання економіки на 40%, $50 млрд прямих іноземних інвестицій, позитивний демографічний тренд, створення 1 млн нових робочих місць тощо. 7 листопада Зеленський заявляв, що якщо до кінця року Кабмін не продемонструє результатів роботи, із деякими його членами можуть попрощатися. .