Мнения

Зінкевич очолить комісію Ради з питань ветеранів – Герасимов - Редакция rezonans.info

20:16 04 Сентябрь Киев, Украина

Зінкевич очолить комісію Ради з питань ветеранів – Герасимов Обрана народна депутатка від "Європейської солідарності", волонтерка Яна Зінкевич очолить тимчасову спеціальну комісію з питань ветеранів. Таке рішення 26 серпня ухвалила підготовча група Верховної Ради, повідомив нардеп Артур Герасимов ("Європейська солідарність"). Фрагмент його брифінгу опубліковано на сторінці політсили у Facebook. "Сьогодні підготовча підгрупа попередньо проголосувала за створення тимчасової спеціальної комісії з питань ветеранів.

На її керівництво було одноголосно обрано представницю "Європейської солідарності" Яну Зінкевич. Це позитивне рішення, бо ви знаєте нашу чітку послідовну позицію, що існування окремого комітету з питань ветеранів у Верховній Раді України є необхідним. Це і повага до ветеранів, і те, що дозволить опрацьовувати ці питання більш детально й ефективно", – сказав Герасимов. Крім того, за його словами, підготовча група проголосувала за те, щоб фракція змогла делегувати двох представників у низку комітетів.

Це дасть можливість нардепам від "Європейської солідарності" Ахтему Чийгозу й Мустафі Джемілєву разом увійти в комітет, який буде займатися питаннями деокупації Криму, заявив політик.

https://www.facebook.com/EuropeanSolidarity.official/videos/2434752566771784/
На підготовчому засіданні новообраної Верховної Ради 9 серпня представник партії "Слуга народу" Дмитро Разумков подав пропозицію скоротити кількість парламентських комітетів із 27 до 22. Скорочення мало торкнутися постійного комітету у справах ветеранів. Новообраний нардеп від "Європейської солідарності" Петро Порошенко 14 серпня заявив, що скорочення комітету у справах ветеранів – це крок до згортання державної політики у сфері соціального захисту.