Нет картинок

Посміхніться новому дню. Анекдоти для гарного настрою на 11 червня 2021 року - Экстренные новости

23:05 11 Июнь Киев, Украина

Посміхніться новому дню. Анекдоти для гарного настрою на 11 червня 2021 року - Экстренные новости Позитивні емоції важливі для людини, тому необхідно регулярно покращувати настрій веселими анекдотами, інформує Ukr.Media. *** Усе! Худну! Вже купила кефір. Зараз з нього оладок насмажу! *** Пантера Багіра: - О, мудрий удав Каа! Ти знаєш, що Мауглі називає тебе земляним черв'яком? - Знаю! - А ще він тебе називає одним матюком! - Ну що поробиш, якщо схожий... *** Якщо викинути з голови шаблон "як воно повинно бути" і насолоджуватися тим, як все є, то можна випадково стати щасливим.

*** Якби в рекламі писали тільки правду, компанії платили б великі гроші не за розміщення, а за її видалення! *** У барі дві білявки офіціантові: - Порахуйте, будь ласка. Офіціант приносить рахунок. - Ні! Треба окремо! Хто рахує калорії на двох?! *** - А у мене таке питання: коли було придумано пиво? - Вранці! *** Якби чоловіки вміли читати жіночі думки, вони все одно нічого б не зрозуміли. *** - Ми гнали ворога до самого кордону! - А далі?! - Не змогли: закордонних паспортів не було...

*** - Лікарю! Пошукайте у мене іншу хворобу. Ця надто дорога. *** Розмовляють два арабських шейха. - Я віддаю перевагу спортивному тип жінок, — каже один.

- Я теж, — відгукується другий. — Нещодавно, наприклад, я одружився з жіночою волейбольною командою. *** Хтось мені сказав, що жінка-це повна протилежність собаці. Собака все розуміє, але нічого сказати не може! *** Ось, наприклад, підеш в 18 років в армію, на війну, а потім в магазин прийдеш за горілкою і тобі скажуть: «хлопчику, тобі скільки років? Горілка з 21.

» *** Оголошення Пропала дуже розумна собака! Шарік! Якщо ти читаєш це оголошення, подзвони, будь ласка, додому!!! *** Справжнє життя — це те, що відбувається, поки заряджається твій телефон. *** Дзвінок о 2 годині ночі до ветеринара: - Алло, ветеринар? - Так! У вас щось термінове? - Звісно! Тут на даху кіт займається любов'ю з кішкою і моторошно нявкає — неможливо спати! - Запросіть кота до телефону! - Ви думаєте, він від цього припинить займатися любов'ю? - Ну я ж припинив! *** Ось сиджу, третій день на мурах дивлюся. Ні нарад, ні планірок. І працюють же.

*** Вже стільки років пройшло, а я все зрозуміти не можу, коли мені стануть в пригоді інтеграли й косинуси? *** В автобусі. - Дівчино, ви виходите? - Ох, не бере ніхто! *** Їду на машині, всі пішоходи козли. Іду пішки, усі воділи козли. Їду на велосипеді, взагалі усі козли! *** Багато років тому, людина привчила собаку, а сама втратила мисливське чуття.