Нет картинок

Вчені поділилися деякими фактами про жіноче тіло, в які вам буде непросто повірити - Расследование редакции

09:33 10 Декабрь Киев, Украина

Вчені поділилися деякими фактами про жіноче тіло, в які вам буде непросто повірити - Расследование редакции 9 фактів про жіночий організм. Тіло людини зберігає багато таємниць і наділене надзвичайними властивостями, які змушують здивуватися навіть скептика. Настав час ознайомитися з дійсно цікавими і підтвердженими фактами про жіноче тіло, які можуть здатися на перший погляд не зовсім правдоподібними, інформує Ukr.Media. Жінки гірше відчувають біль Багато хто чув про це: жінки відчувають біль аж в 9 разів гірше чоловіків.

Якби їх больовий поріг був в 9 разів слабкішим, як у чоловіків, то пологи в 99% випадків закінчувалися б загибеллю жінки. Жінки краще за чоловіків визначають кольори і їх відтінки Суперечки про те, якого кольору машина, плаття, будинок — вічний супутник будь-яких відносин. Жінки не хочуть сперечатися, просто вони краще розрізняють кольори. Сказати спасибі за це варто другій Х-хромосомі.

Якщо жінки можуть розрізняти до 100 000 000 кольорів, то у чоловіків це число не перевищує 1 000 000.Жінки краще за чоловіків вловлюють високочастотні звуки Жінки краще розрізняють звуки і чують в цілому трохи краще чоловіків. Можливо, це пов'язано з тим, що в глибоку давнину самки повинні були чути звуки біди в особі хижаків або погодної негоди, що насувається, щоб врятувати потомство. Смакові рецептори жінок теж краще розвинені Язик жінки має набагато більшу кількість рецепторів. Це дозволяє їм набагато краще розрізняти смаки.

У жодної жінки на планеті немає однакових грудей Одна молочна залоза завжди менше іншої. В основному відмінності малопомітні, але вони є. Жінки сильніше прив'язуються Це пов'язано з підвищеним вмістом в крові гормону окситоцину, який безпосередньо впливає на формуванні прихильності. Ще у жінок краще розвинені ті частини мозку, які відповідають за прихильність.

Жінки краще справляються з багатозадачністю У відділі мозку, званому мозолистим тілом, у жінок значно більше з'єднань, ніж у чоловіків. Навіть зір жінок дозволяє їм фокусуватися на декількох об'єктах одночасно набагато краще, ніж чоловікам. Жінки частіше плачуть У середньому жінки плачуть до 5 разів на місяць і до 60 разів на рік, а чоловіки приблизно раз на місяць і близько 12 разів на рік. Жінки більш гнучкі Гнучкість жінок — це результат наявності білка еластину в м'язах, якого у чоловіків набагато менше.