Общество

1 червня Чинадіївському дитячому на Мукачівщині будинку виповнюється 40 років (ВІДЕО) - Спец. Материалы

14:15 23 Май Киев, Украина

1 червня Чинадіївському дитячому на Мукачівщині будинку виповнюється 40 років (ВІДЕО) - Спец. Материалы У Чинадіївському дитячому будинку наразі проживає 60 дітей від 3 років до 15. Всі вони відповідно мешкають у квартирах по кілька чоловік. Можна б було сказати одним словом – групою, та ні. Тут це зветься не так, тут дітки проживають у родинах.

Та карантин вніс свої корективи як у навчання, так і у звичний спосіб життя дітей. Вихованці весь цей час не виходили за межі закладу, було обмежене спілкування між «родинами» та відмінені масові прогулянки, а у квартирах досі проводиться систематична дезінфекція. Директорка дитбудинку розповідає, декотрі вихованці періодично мали нежить та кашель, та це було не більше, ніж звичайна застуда. Медики закладу завжди своєчасно надають діткам кваліфіковану допомогу.

Жодних підозр на Ковід не було. Ну а якщо про хороше, то Чинадіївському дитячому будинку 1 червня цього року виповнюється 40 років, і в планах було відзначити цей ювілей.Тож свято відбудеться, каже пані Світлана. А напередедоні,скромно, але душевно все ж відзначили одне – День вишиванки. Вихованці навіть відзняли та власноруч змонтували з цієї нагоди маленьке відео флешмобу.