Общество

Андрій Садовий подав апеляцію - Читать всем на rezonans

15:48 03 Декабрь Киев, Украина

Андрій Садовий подав апеляцію ​ Ланцюг подій: Сергію Коровайнику обрали запобіжний захід Мер Львова подаватиме на апеляцію Андрію Садовому обрали запобіжний захід У Вищому антикорупційному суді розпочалося засідання щодо мера Львова Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду в справі індустріального парку. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"Ми подали апеляцію. Це рішення не було складним, бо за весь час роботи міським головою я не раз переконався, що за справедливість треба боротись.

Успішний Львів завжди буде комусь кісткою в горлі, але нам своє робити.

Сьогодні отримав листа від інвестора CTP. Вони звертаються до нас, Президента та прем’єра про захист іноземних інвестицій. Хочуть зробити у Львові 3 000 робочих місць і просять, щоб їм не заважали.

Взагалі найкраща допомога бізнесу — не заважати. Про час і місце апеляції повідомлю, як тільки стане відомо. Ми будемо відстоювати право Львова на індустріальний парк і права інвестора на ведення законного бізнесу в Україні. Правда переможе!" – написав він.

Нагадаємо, 27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова в справі індустріального парку у вигляді застави в розмірі 1 млн 56 тис 550 грн. Через два дні суд обрав також в.о. директора департаменту містобудування Львівської міськради Сергію Коровайнику запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 153 680 грн. Андрій Садовий прокоментував рішення суду та заявив, що подаватиме на апеляцію та добиватиметься повної відмови прокуратурі та цілковитого звільнення від застави.

"Мы подали апелляцию. Это решение не было сложным, потому что за все время работы мэром я не раз убедился, что за справедливость нужно бороться. Успешный Львов всегда будет кому-то костью в горле, но нам свое делать.

Сегодня получил письмо от инвестора CTP. Они обращаются к нам, Президенту и премьеру о защите иностранных инвестиций. Хотят сделать во Львове 3000 рабочих мест и просят, чтобы им не мешали. Вообще лучшая помощь бизнесу - не мешать.

О времени и месте апелляции сообщу, как только станет известно. Мы будем отстаивать право Львова на индустриальный парк и права инвестора на ведение законного бизнеса в Украине. Правда победит!" - написал он.

Напомним, 27 ноября Высший антикоррупционный суд избрал меру пресечения мэру Львова в деле индустриального парка в виде залога в размере 1 млн 56 тыс 550 грн.

Через два дня суд избрал также и.о. директора департамента градостроения Львовского горсовета Сергею Коровайнику мера пресечения в виде залога в размере 153 680 грн. Андрей Садовый прокомментировал решение суда и заявил, что будет подавать на апелляцию и добиваться полного отказа прокуратуре и полного освобождения от залога.   .