Общество

Аваков прибув до суду Італії у справі нацгвардійця

16:57 17 Май Киев, Украина

Аваков прибув до суду Італії у справі нацгвардійця Аваков прибув до суду Італії у справі нацгвардійця Корреспондент.net, Сьогодні, 13:58 0 61 Фото: twitter.com/AvakovArsen Глава МВС прибув до суду разом з в.о. командувача Нацгвардії Баланом В італійському суді розглядають справу Віталія Марківа, підозрюваного в причетності до загибелі італійського журналіста в 2014 році під Слов'янськом. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибув до Італії, щоб взяти участь в судовому процесі у справі військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа, обвинуваченого в Італії в убивстві італійського фотожурналіста Андреа Роккеллі на Донбасі в 2014 році. Про це він повідомив на своїй сторінці в Twitter.

"Беру участь в засіданні суду м. Павія в Італії на захист несправедливо звинуваченого в тяжкому злочині нашого гвардійця В. Марківа. Разом з в.о.

командувача Національної гвардії України Баланом ми тут для того, щоб дати суду свідчення на захист нашого хлопця, які доведуть його невинуватість", - написав міністр.

Нагадаємо, Марків був затриманий влітку 2017 року в аеропорту італійського міста Болонья. Його звинуватили у вбивстві фотографа Рокелле, який загинув під мінометним вогнем 24 травня 2014 року. Нацгвардія заявила, що Марків ніяк не може бути причетний до цього, оскільки в батальйоні ім. Героя України генерала Кульчицького, в якому ніс службу старший сержант Марків, на той момент не було жодного міномета.